Тріп-репорт по солі від Philip Plein

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Р

Р0МАН

Гость
Всім привіт)
Селлер відкривши тему в розділі перевірки продавців,привернув мою увагу своїм продуктом ,та звісно видачею проб відправленнями.
Спершу продавець не звернув уваги на мою кандидатуру,але згодом ,при доборі кандидатів на пробу відправленням,довірив мені відповідальне завдання спробувати його речовину,про яку і буде йти сьогодні мова)
Продукт як і амфетамін з попереднього репорту пережив незвичайну долю,і вирушив зі мною в чарівний париж)
Інформація про тестера та речовину)
Тестер:ч,21 р/90 кг
Речовина:Авторська швидкість (PP),блідо зеленого кольору,вага 0,5 г
Стелс:Надійний,без зайвих зауважень(8/10)
Толерантність:Відсутня
Кросстолерантність:Амфетамін,Кокаїн,
Спосіб вживання:Куріння через сигарету
Дозування:130-150мг(за весь час описаний в репортажі)
Старт
00:00-00:04- Попередньо забивши сигарету
з 30-40 мг діючої речовини,з невимушенною швидкістю вирушаю до центральної частини району в якому я проживаю,де вирішив зайнятись покупкою всього необхідного для безтурботного проведження часу.
Придбавши банку коли та шоколадний батончик,вирушаю до місця,де я зустрів перші приходи від речовини ,а саме лавки,в місці тусовки місцевої молоді з вживанням канабісу і алкоголю.
Нарешті настав довгоочікваний момент блаженства,заради якого багато людей готові пожертувувати всім.
Прикуривши сигарету,одразу відчуваю змішаний сигаретний смак з спиртовим вихлопом від альфи який спровокував ностальгію очікування приближаючогось блаженства.
І справді майже викоріненний з памяті приход від солі знову поглинув мою свідомість в глибини ейфорії.
Такий вихлоп позитиву нажаль триває недовго,і викликає стійке бажання його повторити,про що і буде йти мова в наступному відрізку часу)
00:05-00:20-Забиваючи сигарету з повторним дозуванням,аналізував і зважував так зване питання,»бути чи не бути»,але попри ризик передозу,і його всім відомих наслідків,в вигляді шизоїдного стану і параної.
Зробивши неоднозначний вибір в сторону повторення блаженства,яке неможливо описати словами,під назвою приход.
Виконавши ритуал,з курінням сигарети з діючою речовиною,знову огорнувся в теплу пелену ейфорії та максимально схожих на неї емоцій та ефектів,в цьому місці був напревеликий жаль,один суттєвий мінус,і він полягав в тому,що місце надзвичайно людне і розташоване недалеко від дороги,по якій час від часу проїжджає поліція.
Тому сповна насолодившись пост- ефектами речовини,наситившись колою,та викуривши вже звичайну сигарету лише з табаком
Вирішую рухатись в напрямку менш людної частини центру,де і повторити приход))
00:20-00:40 -Цей час я провів в прогулянці по центральній частині району в якому я проживав з мальовничими старовинними будинками і прекрасною інфраструктурою з старовинними будинками та сучасними деталями.
Мій стан викликав,деяке здивування. перехожих,що аж ніяк не впливало на мій настрій.
Ефект в цей час був максимально приємним та розслаблючим впродовж цього відрізку часу,відчувалась ненав’язлива,слабка стимуляція,яка рівномірно доповнювала мої заповільнені рухи.
Все що я робив,в цей час приносило позитив і задоволення,яке я показував оточуючим)
Ось що можна назвати ідеальним відпочинком ввечері який плавно переходить в ніч,після насиченого,втомлючого тіло дня)
00:40-2:00 -Пройшовши досить невилику відстань за значний проміжок часу,вирішую знову повторити дозування в 40 мг,насолодитись моментом спокою та вирушати в дім,щоб окунутись в теплу ковдру та відправити свою свідомість в царство морфея на відпочинок ,звісно якщо ефект солі дозволить.
Виконавши все заплановане,вирушаю в будинок,де в максимальній гармонії,випивши чашку запашної кави та викуривши значну кількість сигарет вирішую,викурити значний напас шишок через бонг,та відправлятись в довгоочікуваний сон
Підсумки:
Все пройшло згідно встановлених очікувань і я без зайвих думок заснув))
Товар оправдав мої очікування і вимоги нарахунок очікуваної якості ,яку можна оцінити на 9/10 по моїм особистим вреженням,і порадити цей продукт до вживання,при вашому бажанні,але і нагадати за важливість вживання продуктів цього ряду ,з максимальною обережністю та без фанатизму)
Так як солі мають ненайкращий вплив на ваше тіло і мозок)
Продавцю хотів б висловити вдячність за надану пробу та побажати успішної роботи в цьому нелегкому бізнесі,та вибачитись за затримку з розміщенням репорту на сайт в звязку з проблематичним доступом в інтернет на місці теперішнього відпочинку)
Вдячний за вашу увагу)
 
Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Назад
Сверху