Тріп-репорт по 25-b nbome від NelitShop

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Р

РОМАН

Гость
Тріп-репорт по 25-b nbome від NelitShop
Всім добрий день)
Вступ
Ранок пятниці почався замітно почався з хорошого настрою і розуміння того, що буде незвичайний день в цьому звичайному і скучному житті ,так як випала можливість попробувати цю дійсно чудову кислоту від хорошого селера з яким жодних проблем в спілкуванні не виникло ,відповідав на всі питання які цікавили швидко і зрозуміло,але хотів б зауважити щоб відправник звернув більше уваги на пакування товару ,так зіп в футлярі від окуляр який нічим не був обмотаний викликає трохи незадоволення так як при перевірці на складі і в мене і в відправника могли б виникнути проблеми ,тому прошу звернути на цю проблему увагу ,а так в іншому все повністю задовольнило )
З даною речовиною була досить довга перерва більше як пів року і впродовж тижня не міг дочекатись цього дня)
Вирішив взяти з собою друга Сашу ,який в перший раз вживав дану речовину але нажаль вживав нбом від іншого селера було вирішено дати йому половину марки,а сам заради повноти ефектів вжити цілу марку ))
Тестер 1 -Роман:21 р ,вага 78 кг
Тестер 2 -Саша :19 р ,вага 70 кг
Старт
На годиннику 14:00 змучений дойшов з університету до дому обдумував початок тріпу все мало б вийти ідеально ,найшли місце де будем залипати під дією кислоти ,визначили час ,купили 2 пачки сигарет ,визначились з прийомом їжі ,вирішили купити по хот догу не поделеку від місця прожиття Саші ,і місця де я виріс ,район міста Львова під назвою сихів побудований в кінці 80 в основному панельні будинки ,і на тисячі старих будинків декілька новобудов таке досить неприємне місце порівняно з чарівним центром міста,де було б досить цікаво провести час але так як велике скупчення людей була вибрана квартира друга ,де по ідеї мав бути лише його дід ,але не все так як планувалось вийшло про це пізніше)
Пишу друга попередньо перепитую чи все в силі ,домовились зустрітись в 16:00 в барі де він працює,але так як скучно було сидіти дома було вирішино виїжджати до нього в бар ,який знаходиться в історичній частині міста,відносно швидко доїжджаючи до нього вже в нетерпінні того що нас очікує,захожу в бар, вийшли покурити на вулицю,де і успішно марк залетіли до нас в організми ,час був приблизно 15:40 ,заходимо в бар проходимо в зал не нікого не було ,сидомо смакуємно ,якщо це так можна назвати марками ,смак нбому який з нічим не перепитуєш ,гіркота в роті ,поступове відніміння язика ,сидимо і обговорюємно ефекти нбому хоча сам не знаю що нас очікує ,через 15 хвилин марки повністю розсмоктались, залишвши за собою лише неприємний присмак в роті ,посидвіши ще в районі 15 хвилин ми пішли до трамвайної зупинки ,я вже замітив по дорозі дивну спутаність свідомості ,я незвичайні приступи сміху ,досить здивував такий швидкий вхід ,дорога зайняла 10 хвилин очікування трамвая біля 5 хвилин за цей час я вже всією своєю свідомістю зрозумів що цей момент омріяний впродовж цілого тяжкого тижня сесії настав всі думки і проблеми відійшли на другий план ,згодом і повністю вивтрились немов вітер в сонячному дні,незамітно ми вже їдем в трамваї все дальше і дальше я заходив в цей прекрасний світ перебудови свідомості з звичайної в приємну кислотну запутаність ,друг впродовж того часу також замітно виходив до мого ефекту але як був на крок позаді через меншу кільксті вжитого по його словах , з кожною зупинкою трамвайного маршруту я замчав примикаючі ефекти кислоти до моєїсвідомості так незамітно ми приїхали до кінцевої зупинки трамвайного маршруту ,але нам нажаль прийшлось ще йти відносно велику відстань по холоді в звязку з тим, що маршрут трамвайної лінії ще не був готовий
вийшовши з трамвая я відчув себе не мов в іншому світі ,привичні речі стали дивувати своєю казковістю вже почав замічати не тільки спутоаність свідомості і високий рівень психоделії але й наростаючі візуальні прояви кислоти,перейшовши дорогу від трамвайної зупинки ,йти стало неприємно через погану погоду на вулиці і замітно наростаючий холод на кистях рук,включив чарівну кислотну музику яка зачаровувала з кожною нотою,але насолодитись музикою не зовсім вийшло через холод в руках і запитання друга,пройшовши половину маршрути ми проходили поліклініку і новобудови жовтого кольори ,замітив незвичайний окрас даних будівель в цей момент розкривалась замітно дія кислоти ,візуали вийшли на високий рівень в той момент думав ,що це пік, так як дуже тяжко було пересуватись і говорити хотілось пошвидше дойти до друга в квартиру до якої залишалось відносно небагато було вирішено купити по дорозі пачку сигарет ,зупинившись біля мгазину ,тяжко було звязати навіть таку просту комбінацію слів ,але все гаразд ,сигарети в кішені ,втратив в цей момент всі думки про кількість грошей що лишилось швидше всього в цей момент я так і загубив декілька гривень але було не до того взагалі ,дойшовши до кінцевої зупинки майбутнього трамвайного маршрутку ,друг вирішив купити декілька пакетіків чаю ,в даному місці було велике скупчення людей ,що трошки мене налякало було відчуття параної ,що всі знали що я дуже сильно обдовбаний),зупинвшись біля магазину що знаходився біля підїзду ,моєї бабусі де я мав сьогодні ночувати,магазин був закритий а параноя наростала асторономічними темпами біля мгазину стояла компанія хлопців ,які явно палили ,що ми сильно обдовбані ,я налякався трохи що зараз викличуть поліцію ,сказав другу йти ,ми прейшли перекопану дорогу де вкладали трамвайну колію ,я підняв погляд вверх і був в повному шоці від побаченого,небо не привично синю а рожевеподібне до того як в малюнках художників абстарціоністів ,будинки являли собою не просто композицію а якусь цілеобразну систему на яких крутисьсь замітні плавні наростаючі візуали ,ми зупинились біля магазину простояли біля нього хвилин 10 і зрозуміли що він зовсім не з тих що там продається чай ,а звичайний магазин де продавались товари побутової хімії і тд,вийшли до магазину біля якого столи пенсіонерки і продавали овоці і молоко ,до них підійшла нац гвардія ,ми прекинулись поглядами з одним з них,я дуже налякався забіг в магазин купили час і прияники на які я всадив решту своїх грошей ,вийшли з магазину ,подивився на землю а її нема просто налякався ,йду все вроді б гаразд друг почитнає жартувати ,мені дуже весело ,сміюсь відчуваю приплив ейфорії ,яка дуже приємно змінила візуали на приємні,плавні галючинаціїї вже не можна називати їх візуалами )
Їм пряник і відчуваю його приємний смак ,який просто зачаровує ,так я й зрозумів що вихожу на пік ,незамітно на горизонті я бачу будинком Саші і тут він розплваєтьтся на маленькі частини і час немов зупився і я також встав розклав руки і диввся на будинок декілька секунд але не вийшло позалипати на це так як Саша сказав що треба до дому ,я годився і пішли заходим в підїзд бачу величезну кільксть різних дверей я розгубився але спогади саші якому також було вже досить непогано зайти відкриили одні двері на ,потім інші заходим в квартиру інтереєр дуже дивний 3 однакових двері і шторка за якою грав телевізор звуки якого виходили немов з моєї голови,дивно звичайно друг зайшов в одну з дверей я розгубився він мене покликав я зрозумів що не встиг роззутись ще ,вийшов з кімнати сів і прийшло прозріння що я зараз буду нарешті лежати на ліжку і нарешті відпочивати ,друг зайшов на кухню ,я слідом за ним кухня почала дихати ,незнаю навіть як це описати ,дуже дивне явище свідомість помінялась з в нереальну психоделічну не міг зрозуміти в цей момент як її охаректерезувати ,але згодом галючинації і думки чітко дали роузміння що це за світ ,на кухні атмосфера була дуже домашня сидів друга тато і молодший брат ,привітавшись з татом ,я зрозумів що зайвих питань не уникнути і судячи з розповідів друга його тато розуміюча людина і я сказав по проавда що ми під кислотою його погляд здивував ,я закурив подивився на стелю і яке з було моє здивування коли прямо з стелі обрушилась на мене хиля енергії і я впав з стільця ,в цей момент почалось справжнє мясо з моєї свідомості ,все стало іншим приємні і легкі візуали переросли в галюциняції які складались з сотень різних візуалів ,в мене в думці виникла теорія немов кожен момент який я прожив до цього залишив за собою спогад який сформовував нову і нову галюцинацію ,відчуття ейфорії було досить на високому рівні ,але з проявами психоделії рівняти не можнв звісно,сидів янічого не говоривши ,відчутна така неуважність до оточуючих мене речей розмов ,включаю музику розумію що це вже насправді пік ефектів)
Друг позалипавши в телефон нарешті завів мене в свою кімнату ,склалось відчуття немов моє тіло окутала якась плівка яка прижимала до дивану включив приємну кислотну музику і відчув себе не мов в раю почалось нереальне залипання ,біля дивана зразу ж стояла попільничка прикуривши сагарету ,захотілось якусь атмосферну музику ідеально підійшла група кровосток ці моменти цей зміст не залишив мене байдужим ,кожне слово викликало нереальні спогади і візуали і тут різко включається світло заходиться тато Саші питає як ми ,так як ми сиділи в темноті і легкому освітленні нічної вулиці фантазія давала про себе знати ,і так світло включається і дуже замітні стають приємні кольора кімнати мене всього переповняють приємні емоції відкидуюсь ,Саша приходить з туалету розказує про Спартанців в туалеті ,про магів і щось в тому роді,здивовано слухаю його розповіді справді стало цікаво така атмосфера чарівності змінилась ти що саша пропонував вийти на вулицю в ліс який знаходився порівняно не далеко від нас я попросив ще трохи позалипати ,впродовж 15 хвилин я відчував нереальну ейфорію чим був здивований кожен мяз тіла був розслаблений і ватність тіла була дуже-дуже незабутньою в цій пригоді,і так ми вже в коридорі Саша лягає на підлогу на лиці видно емоціїї прозріння ,і я чую з кімнати за шторкою музику з серіалу ,здається з останнньої серії музика була як прозріння ,я уявив її як прозріння після багатьох років темноти ,ми вже в підїзді ,Саша висунув теорію що ми знаходимось в переході між всесвітами я згодився бо дійсно зовсім різні місця і атмосфери ,через декілька хвилин ми в лісі ,нічого цікавого для мене але якась така лампова атмосфера таємничості,ми згадали за чим ми вийшли ,дідо саші попросив купити пиво ,ми подумали трохи прогуляємся в лісі і підем,я відчув якийсь звязок з Сашою я міг посилати сигналами з свого мозку в його імпульси і вони перетворювалирсь на повідомлення,ми вийшли з маленької частини лісу вийшли на алею ,Саша почав крутитись і впав в канал ,мене дуже пробило на сміх просто йшов і сміявся ,він сказав що ліс не прийняв його ,йшли і з цього угарали ,дойшли ,вийшли на дорогу по якій проходить трамвайна колія виникло дежавю але вже впринципі було темно і це відчуття пропало ,саша зайшов в магазин біля якого ми купили сигарети і вийшов з бананом))) я спитав як так він розказує що незнав що сказати і вирішив купити банан ,ми йшли і з цього нереально сміялись ,що дуже сподобалось в даному тріпі що речовина не заганяє в певні рамки свідомості.
Пішли ми до кафе де продавали хот доги біля мого будинку ,саша взяв хот дог ,я в цей час сидів і був в здивуванні від того що відбувається навколи нереально сюреалістичний світ в немов в майбутньму ,тепер я зрозумів що нагадує мені цей тріп)Світ абстракцій і такого енергетичного майбутнього таке деколи буває від амфетаміну ,поївши хот дог і поговоривши про сенс життя і про сеанси психоднлії було вирішено йти назад в теплу квартиру по дорозі назад,ми жартували як будем пояснювати дедові за гроші ,вирішили просто вернути йому їх сказавши що паспорт забули дома ,зайшовши в квартиру відчув знов цю приємну атмосферу але в звязку с тим що за більше ніж годину прогулянки ми досить змучились я відчув приємне розслаблення в тілі і впав на диван і закурив сигарету ,знов включив кровосток і розтворився в своїх галюцинаціях на хвилин 30,потім з світовими планами свого друга прийшлось змиритись з тим що ця лампова атмосфера закінчилась ,так як йому треба були свіжі емоціїї бо через привичнуатмосферу його дому його слабо перло ,він був чимсоь правий є ситуації я збуджують нервову систему наприклад ,під час прогулянки по лісі впав телефон різко ,це додало барв і емоцій в тріп ,незвичайна атмосфера завжди покращує атмосферу і тріп в цілому, взувшись за хвилин 10 зашнуровуючи довго і нудно свої берци я вийшов на вулицю тут і прийшов час нашого розставання з Сашою ,він пішов по справам в мазин тдо ітки потім до дівчини ,хотів все встигнути але це нажаль ніколи нереально треба сприймати все о філософському як на мене якщо відпускає треба з цим змиритись і від цього получати задоволення ,ми попрощались я йому віддав сигарету пачка замітно попустіла ,я вирішив піти до свого друга Олега якийдо недавна хотів попробувати марку але мої розповіді відбили в ньому це бажання і мені його шкода ,проходивши знайомі місця свій будинок ,кафе з хот догами я замітив що сильно ,посидівшки в Олега я зрозумів що мому знахоодженню не дуже раді ,я вирішив нарешті піти до бабці так як там мене чекала смача ,ситна вечеря яка була дуже доречна ,наші розмови велись в нікуда і тому я вирішив піти ,зайшовши в підїзд я замітив що візуали зникають піднімаючись в ліфті я замітив ,що в мене дуже великі зрачки ,покурив зайшов в квартиру ,привітався з дідом ,з дядьком послідували питання що зі мною я сказав покурив траву і випив ,всі зрозуміли зайшов в спальню до бабусі всі проблеми виключились я лежав на ліжку слухав приємний джаз в виконанні луі армстронга відчув себе щасливим ,смачно поївши зайшов в кімнату назад відчув себе насправда вперше в житті по справжньому щасливим ,і незамітно окунувся в приємний психоделвчний сон ,зранку прийшло усвідомлення ,що цього не вернути і віднісся до цього з розумінням ,тепер очікую знов наступну можливість окунутись в цей приємний світ сповнений барв і розуміння твоєї сущності)
Підсумки:
Психоделія-10/10
Ейфорія -7/10
Візуали-11/10
Селлер -10/10
Відправлення-7/10
Вдячний продавцю за можливість оцінити цей товар і відчутти ці нереальні відчуття,дуже вдячний)
Дякую тобі читач що прочитав
Ваш -Роман
 
Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Назад
Сверху