тріп репорт по амфу він невідомого продавц

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
A

admin

Гость
Всім прівєт,зік хайль !
репорт по амфетаміну від товаріща,таксіста)
тестер:чоловік,21,63,ріст невідомий
толлер:останній раз ,ттиждень тому ,грам схавав
ВСТУП.пишу з телефона,старенький htc,компа нема,давно в ламбарді.недавно я на форумі,але вирішив попробувати ннаписати репорт,просто для общєго інтєрєса.Сам з західної України,але завжди на форумі писав на русском,ібо багато рускоязиичних.Вчора прийшов аванс і сьодня я довго шукав ,ну хто мені може привести під підїзд,нормальне грамидло бистрого,після довгих вмовлянь,товариш все таки привіз мені грамулю.Ядавно з дому не вихожу,тільки на роботу і в інші міста,бо рік тому ,багато дєлов начудив по петлях всяких ,тижнями не спав,вот і крав,і кидав,такє короче. тріп репорт…зробив двідороги ,по 0,10 десь однну в праву,через пол часа,другу дарогу в ліву ноздрю.Атвічаю давно так не пекло ,аж сльозу пустив,а після попадання в ліву нозрю ,кров пішла зразу,(шото ліва ноздря останнім часом мене розчаровує,коли в неї попадає шось ,зразу кров )ефект такий собі ,стім навалю ,ейфо ,почті 0.Дєл таких і не робив ,поговорив з товаришом о жизні о том о сьом ,помудрував трохи,вдома з сестрою малою побавився,та й вот репорт пишу ,сушить уже ,курнуть ахота,короче нічого особливого. ВИСНОВОК:В нас у місті грам по 250,але тяжко придумати ,бо багатьох паяє,я нюхаюбо хочеться і всьо ,надабуде їхати полікуватися,і зголовою порядок зробити,алея хз коли я цього захочу по справжньому. ейфорія:10|100 стім 60|100 барига:запаяний таксіст) Якшо прочитаєте то пойміть ,це перший репорт,пишу з телефона ,на якому всьо лагає нунахуй,буде скоро новийрепорт по солях!я вже гарніше його оформлю
 
Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Назад
Сверху