Тріп-репорт по канабісу PowerPlant від RetardPharma

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
M

Mangoc

Гость
Привіт сім’я
Вітаю всіх і кожного з майбутніми святами!
Пару днів назад мене запросили в Телеграм чат [посилання на чат] в якому проводився конкурс, я брав участь і переміг. Вирішив написати тріп-репорт, так-як мені дуже сподобалася робота даного селлера.
По-перше, [посилання на гілку] з приємною частотою проводить різноманітні рулетки та розіграші на і в їхньому чаті в Телеграм, на кону яких достойні призи.
По-друге, продавець привітний, лаконічний. Впевнений, проблем з замовленнями у нього мінімум, через серйозне ставлення до справи.
По-третє, доставка, моє найулюбленіше, те, що дійсно я не очікував. Хотів би я поділитися подробицями, але «негласні» правила написання тріп-репортів не дадуть мені зробити цього, вам доведеться повірити. Впевнений, як би в цій коробці з НП хтось хотів би знайти щось заборонене — дзуськи. Все надійно сховано, нічого не пахне, так як стелс з запахом і не визирає, на вигляд звичайна посилка, нема хрінальйону слоїв скотчу, ізоленти, гіпсу. На вигляд звичайнісінька посилка. Та ще й стелс — предмет новий і корисний, кожен хоча б раз на день користується цим. Це не якась хрінь яку легше скинути після отримання…
Коротше, я дуже задоволений роботою цього магазину на всі 142%, селлер — знає що робить.
Мої параметри — 189/110/19.
Спосіб вживання — інгаляційно (бульчик).
Перейдімо до самої марихуани. Я отримав сорт з виду сатива — [посилання на leafly.com] в кількості 1г.
Напривеликий жаль я не зробив фото, відкладав-відкладав, ну, і самі розумієте — це «до сраки двері» краще було робити одразу…
Отже, вирішили ми, з моїм колєгою, запустити по 2 ракети PowerPlantX. Підчас куріння відчувається гіркота, подібна до гіркоти від перцю, але, тим не менш, куриться дуже легко, без кашлю.
Буквально за хвилину після видоху відчувається зміна в роботі мозку, я відчув на скільки ліпше почала працювати пам’ять. Я швидко про це забув, через 5хв полетів в голову табун думок і моє спостереження про пам’ять загуло. Я не міг передати своєму співрозмовнику й десяту частину всього того, що я подумав, це був пік, який тривав досить довго. Я просто йшов і казав: «Діїїдько, стільки корисних і геніальних думок, жаль, що я все, БЛЯТЬ, забуваю…». Було надто добре, тому на цей витік думок було абсолютно всеодно.
Як істинна сатива — не додала важкості тілу, рухатись було легко, як завжди. Те, що мені треба було на той момент.
Оцінка магазину
Селлер: 10/10 (оперативний, привітний, лаконічний).
Доставка: 10/10 (тут безумовно фаворит, нічого дотати, все описано вище).
Канабіс: 8/10 (дуже смачно і досить сильно).
Вдячний за увагу! Всім гарного дня!
 
Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Назад
Сверху